Witaj, nazywam się

Paweł Mikrut

Jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą, członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych. Z zawodu jestem Ratownikiem Medycznym. W pracy tej zobaczyłem, że większość chorób i problemów ludzkich ma podłoże emocjonalne, psychiczne. 

Od zawsze czułem i wiedziałem, że można uzdrowić każdego kto tylko tego chce. To spowodowało, że zacząłem interesować się tematem uzdrowienia, czytać książki, brać udział w szkoleniach, aby potwierdzić swoje przeczucia. Moje doświadczenie utwierdziły mnie w moim przeczuciu. Każdą osobę, która jest na to w pełni gotowa i otwarta można uzdrowić, poprawić jej komfort życia, relacje. Każdy człowiek ma w sobie niesamowitą moc, która wie jak go uleczyć, uzdrowić.  

Hipnoza duchowa którą się zajmuję daje ogromne możliwości. W hipnozie tej pracujemy z Duszą, Wyższym Ja, z energią która doskonale wie jak nas uzdrowić, uleczyć, rozwiązać nasze wszystkie problemy.

Zapraszam Cię w niesamowitą, ekscytującą i prawdopodobnie najważniejszą podróż w Twoim życiu – podróż do swojego wnętrza, na spotkanie ze swoją podświadomością i Duszą. 
 

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu układa się tak jakbyś tego chciał to zapraszam Cię na magiczną podróż w głąb siebie, żeby odnaleźć w sobie uzdrowienie, połączyć się ze swoją mocą, która jest w Tobie. Ja bardzo chętnie potowarzyszę Ci w tej podróży.

Moje pasje

Prywatnie jestem mężem, mam trójkę dzieci. Uwielbiam podróże, odkrywać nowe miejsca, wędrówki górskie, jazdę na rowerze MTB 🙂